Пн-Сб: 09:00 — 21:00 | Нд: вихідний
укр / рус
Заповніть це поле

Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом

Історія Мінська ніби віддзеркалює історію Білорусії.

Незважаючи на важку минулу долю в ньому зберігся дух культурного міста, яке цінує своє минуле і впевнено йде в майбутнє.

Прогулюючись по Мінську, можна тільки дивуватися тому, що всього 100 років тому на місці величного проспекту Незалежності перебувала вузенька вуличка з невеликими витонченими будинками, а вздовж сьогоднішньої вулиці Немига текла однойменна річка.

Сьогоднішній Мінськ — найбільше місто Білорусії, який щорічно відвідують десятки тисяч туристів. Незважаючи на молодість архітектури, тут є на що подивитися.

Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
(4.1/5 - 25 голосів)
 • Повний опис
 • Місця посадки
 • Пам'ятки 1
 • Умови
 • Відгуки

Програма туру

1-й день.

21:20 — Виїзд з м. Київ, Ст. М «Лісова» (збір біля виходу з метро в напрямку Броварів).

21:30 — Виїзд з м. Броварів.

00:30 — Проходження Українсько - Білоруського кордону.

2-й день.

08:00-09:00 — Приїзд до Мінська, площа Перемоги. Зустріч з екскурсоводом. Сніданок в ресторані «Східний експрес».

Ритмічний стукіт коліс, приглушене світло, гарячий чай в підстаканниках — це так душевно і романтично! Цю незвичайну атмосферу ви зможете відчути в закладі, який стоїть у самому центрі міста.

09.00-12.00 — Оглядова екскурсія по Мінську. Мінськ — столиця Білорусі, місто з майже тисячолітньою історією. Він неодноразово зазнавав руйнувань і розграбування, але кожен раз знову і знову поставало з руїн як птах фенікс, розкриваючи нові грані краси.

Ви побачите:

 • Привокзальна площа. Ворота міста, що стилізовані під середньовічні вежі, новий залізничний вокзал, найзручніший в Європі.
 • Площа Незалежності. На ній знаходиться Будинок Уряду, костел св. Сімеона і Олени — аналогів якому не існує. Будівля Білоруського державного університету, інженерний корпус Мінського метрополітену, проспект Незалежності, історичний центр Мінська.
 • Площа Свободи. Замчище, місце народження міста, де колись стояв древній замок; ратуша — часів Великого Князівства Литовського ( адже колись країна називалася Литва ); Костел Діви Марії — часів Речі Посполитої обох народів ( Литви та Польщі). Далі наша подорож буде до будинку з привидами і будинку Масонів, садиби Ванькович, після чого заглянемо в Старовинний квартал Троїцького передмістя де ви зможете погуляти вуличками старого Мінська.
 • Ознайомлення зі старою частиною Мінська. Ми пройдемо до Оперного театру і проїдемо далі проспектом Незалежності до Національної бібліотеки, яка нікого не залишить байдужим! Будівля бібліотеки є однією з найбільших у світі та за своєю формою нагадує величезний діамант (висотою 73,7 м. — 20 поверхів!).

14:00 — Поселення в готель (в центрі міста), це невеличкий готель для комфортабельного відпочинку.

Вільний час.

У всіх куточках Мінська будуть проходити святкові концерти за участю творчих колективів, художньої самодіяльності, естрадних виконавців, розважально-ігрові програми, спортивні змагання і конкурси, виставки декоративно-прикладного народної творчості.

Закінчиться день Традиційним святковим салютом.

Рекомендуємо відвідати трирівневий торгово-розважальний центр «Столиця», де всі гості столиці можуть придбати собі товари місцевого виробництва (від шоколаду до корсетних виробів).

3-й день.

08:00-09:00 — Сніданок (входить у вартість). Виселення з готелю.

09:00-11:00 — Виїзд на екскурсію до цікавого музейного комплексу «Дудутки». Це комплекс старовинних народних ремесел і технологій. Тут на Вас чекає захоплююча подорож (тривалість 2.5 ч) у світ стародавнього побуту та професій, дегустація самобутніх страв і катання на конях.

Музей «Дудутки» знаходиться в 40 кілометрах від м. Мінськ, в мальовничому місці поруч з річкою Птичь, в півтора кілометрах від села Дудич. Це село стало відомим в місцевому краї як центр ремесел, торгівлі і ярмарків. Торгували тут не традиційно хлібом і худобою, а багатьма різними сільськогосподарськими продуктами, виробами ремесел і місцевих промислів.

На вас чекає:

 • ремісничі майстерні (кузня, гончарна майстерня, майстерня деревообробки, хлібопекарня і ін.)
 • частування мельника (сало, хліб, цибуля, солона капуста)
 • частування на броварні (старовинна шляхетська горілка, традиційна закуска)
 • частування в хлібопекарні (хліб, сир, масло, трав'яний чай)
 • катання на конях

14:00-15:00 — Обід (факультативно). Кафе «Дудутки», спробуйте страви білоруської кухні.

18:00 — Від'їзд до Києва. Нічний переїзд.

4-й день.

06:00 — Приїзд до Києва (М. Лісова). Залежно від проходження кордону.

ДудуткиДудутки
Музей «Дудутки» в 40 Знаходиться кілометрах від м Мінська, в Пуховічського районі, розташований в мальовничому місці поруч з річкою Птичь в півтора кілометрах від д. Дудич.Дудутки вперше згадуються в літописах в XI ст. Імовірно в цих місцях…
До вартості входить
 • Переїзд комфортабельним автобусом
 • Проживання в готелі
 • Сніданки (2)
 • Платний переїзд по платній дорозі в Білорусії
 • Страхування на час перебування в автобусі
 • Робота екскурсовода та керівника групи
До вартості не входить
 • Вхідний квиток до комплексу «Дудутки» — 18 BYR
 • Особисті витрати та придбання сувенірів
Додаткові умови

Увага: Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі прийняття замовлення. Туристична компанія не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови. Під час переїзду кожні 2,5-3 год. зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої.

Re: мій пісенний вибір ) ДОБРОГО ЗДОРОВ,Я ВСІМ !!!1 / НАДІЯ Бровари
13 березня 2019 03:53

ДЯКУЄМО за поїздку до Мінська!,44 весільна подорож УДАЛАСЬ на славу,МІСТО дороге та красиве і чисте,Масляна з частуваннями і зустріч з всесвітньовідомим музикантом гри на волинці Олексїєм (Українцем ).який живе в Беларусі . мова як пісня...Хотілось не повертатися:.8 березня у художньому музеї це КЛАСНО
Друзі поки ми в дорозі ми ЖИВІ. Бережіть себе.свою родину і нашу Україну. Приєднуйтесь до ТАМтур!

Всего понемногу + «бонус» в подарок (продолжение) / светлана
13 березня 2019 01:20

А теперь про «бонус».
Приехали мы в Киев в 3 часа ночи (предполагалось в 6). Нас высадили на ст. метро «Лесная», а дальше как хотите. Естественно в это время можно куда-то добраться только на такси. Так как я из Обухова, то должна была всю ночь гулять. Хорошо, что была относительно теплая ночь.
Мы взяли такси от метро до ж/д вокзала, по пути развезли всех по адресам. Я час каталась по ночному Киеву. Конечно, красиво и необычно. А может это был «бонус» от компании мне на день рождения? Первый раз в жизни я встречала свой день рождения в ночном такси. Нет, я не жалуюсь, даже прикольно.
А вообще в таких случаях, когда возникают форс-мажорные обстоятельства, желательно продумать доставку пассажиров к объектам, где можно переждать до начала движения городского транспорта в более-менее комфортных условиях, например, довезти до ж/д вокзала. Жаль, что часто из-за подобных «неувязок» приходится отказываться от интересных путешествий. Надеюсь на понимание и встретиться еще не один раз.

Всего понемногу + «бонус» в подарок (начало) / Светлана
13 березня 2019 01:16

Как всегда ТамТур порадовал нас своей экскурсией. На этот раз была поездка в Минск, столицу Республики Беларусь.
Минск гостеприимно встретил нас, поразил чистотой и простором. Это красивый современный город. Сопровождали нас чудесные экскурсоводы, которые содержательно и с любовью рассказывали о своем городе.
Поразило обилие спортивных объектов и комплексов. Видно, что государство заботится о здоровье и физическом развитии своих граждан. Особое место занимает Национальная библиотека Беларуси. Это не только книгохранилище, где на сегодняшний день находится около 10 млн. экземпляров на различных носителях, но и мультифункциональный культурный центр.
Факультативно небольшой группой мы посетили художественный музей. Получили море удовольствия. Рекомендую компании ТамТур включить этот объект в программу тура.

Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Показати більше відгуків
Тур до Мінська / Мария Филимонова
7 листопада 2013 18:16

Величезна подяка Тамарі Федорівні та її команді за надзвичайні вихідні в Мінську..
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Тур на День Перемоги в Мінськ з феєричним салютом
Велика вдячність! / Оксана
19 травня 2012

Шановна Тамара Федорівна і вся ваша команда, я дуже Вам вдячна за незабутню подорож до Білорусії. Море емоцій і одні позитивні спогади залишились на все життя! Бажаю Вам міцного здоров'я і натхнення на нові подорожі. Велика вдячність!
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
Консультант по туру
Заглинська Вікторія